Złota mazowiecka szkoła aktywna turystycznie

Celem konkursu "Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie" jest popularyzacja uprawiania turystyki krajoznawczej i kwalifikowanej, jako zadania spełniającego niezwykle ważne funkcje wychowawcze, edukacyjne i zdrowotne. Jego ideą jest również propagowanie walorów turystycznych i krajoznawczych Mazowsza oraz inspirowanie dzieci i młodzieży do czynnego podróżowania i odkrywania regionu, w którym mieszkamy. Udział w konkursie pozytywnie wpływa na rozwój, doskonalenie oraz popularyzację form i metod młodzieżowej działalności turystycznej, przyczynia się także do powstawania i realizacji ciekawych programów pobudzających młodzież do czynnego i świadomego uczestnictwa w krajoznawstwie i turystyce szkolnej.

Zdobyliśmy tytuł "Złotej Mazowieckiej Szkoły Aktywnej Turystycznie"!