26 lutego 2024

Relacja z turnieju piłkarzyków

Na naszej szkolnej stronie internetowej chcielibyśmy podzielić się z Wami relacją z niedawno zakończonego świetlicowego turnieju w piłkarzyki stołowe. Było to wyjątkowe wydarzenie, w którym wzięło udział aż 64 osoby, tworzące 32 drużyny. Turniej był podzielony na 8 grup, a całe rozgrywki trwały aż trzy tygodnie!

Wielu uczniów bardzo gorączkowo przygotowywało się do tego wydarzenia, Wszyscy chcieli pokazać swoje umiejętności i wygrać prestiżowy tytuł najlepszej drużyny.

Z radością informujemy, że pierwsze miejsce i tytuł I Mistrza Świetlicy w piłkarzyki stołowe zajęła drużyna "Elektryczność Warszawa". Ich świetna współpraca i niesamowita umiejętność gry sprawiły, że nie mieli sobie równych. Serdecznie gratulujemy!

Drugie miejsce zajęła drużyna "Ośmiobitowcy". Ich precyzja i determinacja w grze były godne podziwu. Wszystkie mecze, w których uczestniczyli, dostarczały niezapomnianych emocji.

Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna "Elektryczne Węgorze". Ich szybkość i zwinność na stole sprawiały, że rywale mieli naprawdę trudne zadanie.

Wszystkim uczestnikom turnieju, gratulujemy zaangażowania, sportowej postawy i odwagi w rywalizacji. Dzięki Wam ten turniej był niezapomnianym wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięci.

Nie możemy zapomnieć o tym, że nasz turniej nie odbyłby się bez wsparcia klubów piłkarskich Legia Warszawa oraz Talent Warszawa. Dzięki ich hojności, mogliśmy zapewnić cenne nagrody dla zwycięskich drużyn. Jest nam niezmiernie miło, że tak znaczące kluby sportowe, doceniają nasze starania i inicjatywy.

Gratulujemy wszystkim drużynom i życzymy dalszych sukcesów!

Piotr Zaremba