15 grudnia 2021

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Co roku, w grudniu, staromiejskie rynki zamieniają się w kolorowe jarmarki bożonarodzeniowe, a i my namiastkę tego miewamy w naszej szkole, w postaci tradycyjnego już kiermaszu organizowanego wspólnie przez pracowników świetlicy, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i szkolne koło wolontariatu. I tak to 15 grudnia mieliśmy sposobność zakupić wyjątkowe, bo jedyne w swoim rodzaju, ozdoby i upominki świąteczne, będące dziełem rąk nauczycieli, rodziców i/lub uczniów. A każdy produkt sam w sobie był prawdziwym arcydziełem ! Czegóż tam nie było: stroiki, kartki świąteczne, ozdoby na choinkę, a nawet i same gotowe choineczki, niektóre nawet z dekoracjami i oświetleniem w komplecie. Możecie podziwiać je na poniższych zdjęciach. Zaś cały dochód ze sprzedaży ofiarowanych na kiermasz wyrobów został przekazany na zakup nowości wydawniczych dla naszej szkolnej biblioteki.

D.D.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, pracownikom oraz nauczycielom za udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym 2021. Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu nasza biblioteka będzie mogła dokonać zakupu nowych książek na kwotę 2380 zł.