18 czerwca 2024

Relacja z I Mistrzostw Świetlicy w Piłkę Nożną

W dniu 13  - 18 września odbyły się I Mistrzostwa Świetlicy w piłkę nożną, w których wzięło udział osiem drużyn podzielonych na dwie grupy po cztery zespoły. Po zaciętych meczach rozegranych na boisku szkolnym, do półfinałów awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

W pierwszym półfinale zmierzyły się drużyny Sigmy z 3B oraz FC Sigmy. Gra była bardzo wyrównana, ale ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna Sigmy z 3B, która awansowała do finału. Natomiast w drugim półfinale spotkały się drużyny FC Fortnaitowcy oraz Sigmy II, w którym po zaciętej walce lepsza okazała się drużyna FC Fortnaitowcy.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny FC Sigmy i Sigmy II. Po emocjonującym spotkaniu drużyna FC Sigma zdobyła brązowy medal.

W finale zmierzyły się drużyny Sigmy z 3B oraz FC Fortnaitowcy. Wyrównane spotkanie było pełne emocji, ale ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna Sigmy z 3B, zdobywając tytuł mistrza świetlicy w piłkę nożną.

Gratulujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie i walkę na boisku, a zwycięzcom dziękujemy za emocjonujące widowisko.

Piotr Zaremba