29 kwietnia 2022

Brąz Naszych Piłkarek Nożnych!

? Brąz Naszych Piłkarek Nożnych! ?

W rozegranych w Naszej szkole Mistrzostwach Dzielnicy w Mini Piłce Nożnej nasze dziewczynki zdobyły historyczny medal w debiucie na tym szczeblu rozrywkowym.

W eliminacjach uległy po wyrównanym spotkaniu STO 0:1 i zwyciężyły 2:1 z SP 398.

W półfinale uległy bardzo mocnej ekipie SP 380 by w epickim meczu o 3 miejsce wygrać po bramce w ostatniej minucie dogrywki 1:0 z STO!!!!!

Była radość, łzy szczęścia, zdarte gardło trenera ?

Skład drużyny: Pleń Ola, Pietruska Ola, Cyber Emila, Kozłowska Ania, Ignaczak Gabrysia, Gruczek Natalia, Kalinowska Laura, Lipka-Chudzik Paulina, Grzesikiewcz Gabrysia, Nurzyńska Ada, Buława Natalia, Olszewska Basia, Miklaszewska Natalia, Natalia Gruczek.

Warto dodać, że w turnieju brały udział dziewczynki z 2009 rocznika i młodsze. W naszej drużynie oprócz Natalki z 7a pozostałe dziewczynki to rocznik 2011. Za rok, dwa będzie Złoto!

Maciej Zwierzchowski