18 marca 2022

"Mata w każdej szkole"

16 marca reprezentacja Naszej szkoły wystartowała w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego programu Mata w każdej szkole.

Zawody polegały na rywalizacji drużyn szkolnych w grach i zabawach z elementami zapasów. Były m.in. przeciąganie liny, wyścigi na materacach, walki o piłkę... W czterozespołowej grupie eliminacyjnej wygraliśmy 2 mecze, ulegając tylko nieznacznie drużynie z SP 210 z Warszawy. Dzięki temu awansowaliśmy do meczu o III miejsce, gdzie niestety już zmęczeni ulegliśmy bardzo mocnej drużynie z Radomia... Ale zabawa była przednia, każdy dał z siebie 100%, nasi uczniowie zawarli nowe znajomości, było po prostu SUPER!!!!

Każdy z uczestników otrzymał medal, dyplom, koszulkę a My jako szkoła zdobyliśmy sprzęt sportowy, który już wykorzystujemy na lekcjach wychowania fizycznego. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji.

Maciej Zwierzchowski