12 marca 2023

3 miejsce Talentu U10 na turnieju Ultra Warsaw Cup

W niedzielę Talent U10, w składzie z naszymi uczniami, wziął udział w silnie obsadzonym turnieju Ultra Warsaw Cup.

Skład:

M. Bąkiewicz, G. Cioś, A. Furmańczyk, P. Kuryło, O. Magomiedov, B. Nakielski, J. Skrzecz, W. Szczęsny, A. Wyszomierski

Komentarz trenera:

Rozegraliśmy 6 wartościowych pojedynków.  Jak na każdym turnieju, były mecze lepsze i gorsze w naszym wykonaniu. Ja jestem zadowolony z spotkań bądź fragmentów gry, w których widziałem zespół współpracujący ze sobą, zarówno w fazach atakowania, jak i bronienia. Gdy wszyscy zawodnicy byli zaangażowani i skoncentrowani na swoich działaniach, nasza gra stała na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się również ze sporego postępu kilku chłopców. Przynajmniej trzech zawodników, pół roku temu nie funkcjonowało jako członkowie pierwszego zespołu, a teraz stanowią o naszej sile. Oby tak dalej! Ostatecznie zajęliśmy III miejsce. Chłopakom należą się słowa uznania za bardzo dobry wynik!

Autor: Talent Warszawa