15 czerwca 2023

Wycieczka - Legia Training Center

W słoneczny dzień nasi uczniowie wybrali się do Książenic, gdzie mieści się największy ośrodek piłkarski w Polsce i najnowocześniejszy centrum treningowe tej części Europy.

Dzieci mogły przekonać się na jakim obszarze mieści się 8 (!) pełnowymiarowych boisk piłkarskich. Ponadto wysłuchaliśmy wykładu na temat Legii Warszawa, poznaliśmy jej trenerów oraz obejrzeliśmy treningi. Po nich był czas czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy. W drugiej części wyprawy zwiedzaliśmy budynek, w którym mogliśmy doświadczyć jak zawodnicy spędzają wolny czas, wchodząc na salę gimnastyczną, siłownię czy do gabinetu fizjoterapeutów. Na koniec na naszych uczniów czekały boiska, na których były organizowane mini-mecze. Mogliśmy również spróbowaliśmy swoich sił w Beach-Soccera - po aktywności fizycznej przygotowany był zdrowy posiłek. Naładowani pozytywną energią wróciliśmy do Warszawy, wyedukowani o nowe piosenki piłkarskie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetnie spędzony czas.

B.Bonisławski