05 czerwca 2023

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Koluchstylu na Trockiej!

3 czerwca byliśmy gospodarzami Mistrzostw Polski U14 w Koluchstylu. To stosunkowo młoda dyscyplina, polegająca na walce na macie na kolanach, gdzie dwóch zawodników dąży do wypchnięcia za pole walki przeciwnika lub do unieruchomienia go. W tej dyscyplinie rozgrywane są Mistrzostwa Europy i Świata, a pionierem tej sztuki walki i Prezydentem Światowej Federacji jest Polak Wiesław Koluch. Jako gospodarze wystawiliśmy silną reprezentację naszych uczniów i osiągnęliśmy wielki sukces wygrywając klasyfikację drużynowa całych zawodów?. Na ręce pana Zwierzchowskiego Prezydent Światowej Federacji Koluchstyl, pan Wisław Koluch przekazał odznakę i dyplom Przyjaciela dyscypliny Koluchstyl dla Dyrektora SP 377, pana Grzegorza Kaliskiego?

A oto wyniki podopiecznych pana Macieja Zwierzchowskiego:

Zofia Jarzyna?kat 45kg

Ola Pietruska?kat 65kg

Julia Dąbrowska?kat 40kg

Lena Kozikowska? kat 45kg

Ola Pleń ?kat 45kg

Arsen Slobodeniuk ?kat 35kg

Aleks Kosiarski ?kat 55kg

Jakub Kulinicz ?kat 45kg

Oskar Kasica ?kat 50kg

Wspaniała impreza, trenerzy, startujący, działacze i kibice wyszli z naszej szkoły zachwyceni. Już czekamy na zawody za rok!!!!

MZ