13 czerwca 2023

Szkoła Podstawowa nr 377

Pracowity weekend

Reprezentantki naszej szkoły pracowicie spędziły długi weekend. W sobotę Ola Pieruska i Ola Pleń z 5b oraz Zosia Jarzyna z 4a wystarowały w Gwardyjskiej Gali Zapaśniczej na warszawskim Mokotowie i zgarnęły dwa złote medale ??(Ola Pietruska i Zosia) i jeden srebrny? (Ola Pleń) oraz Puchar za 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej wśród dziewcząt ?

Natomiast w niedzielę dwie Ole z 5b pojechały z trenerem Maćkiem do Suwałk na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w sumo. Ola Pietruska po fantastycznych zawodach, będąc najmłodszą w kategorii i walcząc z dziewczynkami 2-3 lata starszymi, zajęła 2 miejsce i zdobyła ?medal!!!! Ola Pleń również walczyła dzielnie i wywalczyła 5 miejsce!!!! Nie obyło się "oczywiście" bez pucharu. Ole wraz z koleżankami z klubu zgarnęły 3 miejsce i ? w klasyfikacji drużynowej dziewcząt ???