27 września 2022

Stypendystka m.st. Warszawy im. Jana Pawła II jest wśród nas!

Znamy już stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II wyłonionych spośród uczniów warszawskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalazła się nasza uczennica Taisiia Novokshchonova z klasy 4B.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II adresowane są do uczniów i studentów uczących się w Warszawie, którzy mimo trudnych warunków materialnych, zdrowotnych bądź rodzinnych mają dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub angażują się w różnorodne działania społeczne. To inicjatywa, której początki sięgają 2005 roku.

Stypendia to nie tylko wsparcie finansowe, ale także autorski program edukacyjny, który umożliwia jego uczestnikom wszechstronny rozwój, zapewnia im możliwość realizowania własnych pomysłów, pobudza do podejmowania nowych wyzwań i stawiania sobie ambitnych celów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!