25 października 2022

Jesteśmy nominowani w Plebiscycie Edukacyjnym Szkoła roku i Nauczyciel roku 2022.

Jest nam bardzo miło poinformować, że zostaliśmy nominowani do nagrody dla placówki edukacyjnej przyjaznej uczniom i ich rodzicom w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego - Szkoła roku 2022.

Jest to kolejna edycja największego w Polsce Plebiscytu Edukacyjnego, który w naszym województwie prowadzi "Polska Times:, "Echo Dnia" oraz "Tygodnik Ostrołęcki". Placówki przyjazne uczniom zostaną wybrane w głosowaniu najpierw w każdym mieście i powiecie, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale.

Do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli zostały również zgłoszone przez uczniów i ich rodziców nasze nauczycielki - Pani Agnieszka Biernacka oraz Pani Dominika Dąbrowska. Nominacja jest niewątpliwie dowodem docenienia pracy obu Pań i sympatii ze strony uczniów.

Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do oddawania głosów!

Głosowanie na Panią Agnieszkę Biernacką - kliknij tutaj.

Głosowanie na Panią Dominikę Dąbrowską - kliknij tutaj.

Głosowanie na szkołę roku - kliknij tutaj.