22 marca 2024

Debata MRDT

Młodzieżowa Rada Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy od października 2023 roku uczestniczy w projekcie „Realny wpływ. Wzmocnienie dialogu obywatelskiego w warszawskich szkołach i dzielnicach” razem z Fundacja Civis Polonus. Nadrzędnym celem projektu jest stworzenie przestrzeni do debaty młodych mieszkańców z decydentami (dyrekcją szkół i władzami dzielnic) i przez to do realnego wpływu młodych ludzi na szkoły i społeczności, w których żyją. 22 marca uczestniczyliśmy w debacie podsumowującej diagnozę, która odbyła się w murach w XIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie. Naszą szkołę, oprócz Kuby, który jest stałym członkiem Młodzieżowej Rady Dzielnicy Targówek reprezentowało dwoje uczniów klasy 7a: Gabrysia i Julian.

D.D.