26 września 2024

Euroweek dzień 3

Trzeci dzień naszego pobytu na warsztatach Euroweek w całości minął pod znakiem… warsztatów. Od rana do wieczora wykonywaliśmy rozmaite zajęcia: ruchowe, projektowe, team-buildingowe i role play – wszystko rzecz oczywista w języku angielskim. W przerwie odbyliśmy również „podróż” do ojczyzny jednej z wolontariuszek – tym razem była to gorąca Kolumbia pachnąca ziarnami najlepszej kawy świata. A oprócz tego projektowaliśmy idealną szkołę, dyskutowaliśmy, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, graliśmy w gry zespołowe, a ukoronowaniem dnia były prezentacje naszych autorskich wersji filmów wytwórni Disneya. Z własnoręcznie wykonanymi kostiumami i charakteryzacją! Było bardzo twórczo i aktywnie, a przy tym wszystkim mieliśmy z tego niezły ubaw. Występując i oglądając występy pozostałych zespołów. Ale przecież śmiech to zdrowie i uniwersalny „język” wszystkich narodowości i kultur.

Dominika Dąbrowska