14 października 2021

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych to niezwykłe i podniosłe wydarzenie. W tym roku w naszej szkole miało ono miejsce w dniu 14 października, w święto Dnia Edukacji Narodowej. Klasy 1a, 1b i 1s weszły oficjalnie do grona uczniów naszej szkoły. Był to bardzo ważny dzień dla najmłodszych uczniów i ich rodziców. Uczniowie zaprezentowali przygotowany z tej okazji program artystyczny, recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie i każdy pierwszoklasista zgodnie z tradycją naszej placówki został przez pana Dyrektora pasowany szablą patrona szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe książki oraz dyplomy.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką, aby nasza placówka była dla nich miejscem, gdzie będą chętnie przebywać, znajdą nowe przyjaźnie, rozwiną swoje zdolności i zainteresowania.

Wychowawcy klas pierwszych