03 września 2024

Relacja z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego

Mimo że, wydawać by się mogło, lato wciąż w pełni, kalendarz jednak nie kłamie: wrzesień to czas powrotu do szkolnych obowiązków. W poniedziałek, 2 września, punktualnie o godzinie ósmej, pierwsi uczniowie zasiedli w szkolnej ławce. Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego  miała jednak miejsce nieco później, kiedy to powitaliśmy w murach Szkoły Podstawowej nr 377 najmłodszych „Hubalczyków” – naszych tegorocznych pierwszoklasistów. Spotkanie to uświetniła swoją obecnością Pani v-ce Burmistrz Małgorzata Kwiatkowska, która w imieniu władz naszej dzielnicy złożyła wszystkim: Uczniom, Nauczycielom i Dyrekcji Szkoły życzenia dobrego, owocnego nowego roku szkolnego. Niniejszym nowy rok szkolny 2024/25 stał się oficjalnie faktem.