15 października 2024

Ślubowanie klas 1

Chociaż są z nami już półtora miesiąca to jednak dopiero w Dniu Edukacji Narodowej, 14 października 2024 roku zostali oficjalnie przez Pana Dyrektora pasowani na ucznia/uczennicę i przyjęci do Grona Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 377. Aby było to jednak możliwe, wcześniej wszyscy Pierwszoklasiści złożyli w obecności sztandaru szkoły uroczyste ślubowanie. Ślubowanie kolejnych roczników naszych najmłodszych uczniów, mimo że odbywa się co roku, jest dla nas wszystkich dniem bardzo uroczystym, pełnym wzruszeń. Bo oto kolejna, całkiem liczna, gromadka wsiadła do pociągu po wiedzę, nowe przyjaźnie i doświadczenia. Życzymy Im zatem wielu sukcesów, radości, samych dobrych dni, aby pod adresem Trocka 4, Warszawa, mieli swój drugi dom, do którego nawet po wielu latach będą z uśmiechem wracali.

Dominika Dąbrowska