02 marca 2023

Dzień otwarty w naszej szkole

W środowy wieczór, pierwszego marca, nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłorocznych pierwszoklasistów i ich rodziców. Była zatem okazja, aby spotkać się i porozmawiać nie tylko z dyrekcją szkoły i nauczycielami, ale również by, po raz pierwszy, poczuć się uczniem i wziąć udział w pokazowych zajęciach plastycznych, ruchowych, z wykorzystaniem tablic interaktywnych oraz w pokazach eksperymentów chemicznych i fizycznych. Jak zawsze było bardzo wesoło i kolorowo. Kandydaci do oddziału sportowego koszykarsko-futbolowego mogli również przyjrzeć się pokazowi umiejętności sportowych w wykonaniu ich nieco starszych kolegów z tegorocznej klasy pierwszej sportowej.

Mamy nadzieję, że wszystkim miłym gościom spodobało się w naszej szkole. Tych, którzy odczuwają jednak lekki niedosyt dodatkowo zapraszamy na przedpołudniowe zajęcia w ramach Akademii Przedszkolaka, które odbywać się będą w dwie kolejne soboty marca (04 i 11.03). Mamy również nadzieję, że w tak samo licznym gronie spotkamy się na inauguracji kolejnego roku szkolnego 1 września.

D.D.