04 marca 2024

Relacja z dnia otwartego

W ostatnią środę lutego Nasza Szkoła po raz kolejny otworzyła swoje podwoje dla Kandydatów na przyszłorocznych Pierwszoklasistów, Ich Rodzeństwa i Rodziców. Jednym słowem: wszyscy, którzy chcieli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki, obejrzeć pracownie i ich wyposażenie, poznać nauczycieli i innych pracowników, byli bardzo mile widziani. Po spotkaniu z Dyrekcją Szkoły, które uświetniła swoją obecnością Burmistrz naszej dzielnicy p. Małgorzata Kwiatkowska nasi Mili Goście rozpoczęli zwiedzanie Szkoły przy Trockiej. Podczas gdy Najmłodsi poznawali smak „prawdziwej szkoły” biorąc udział w zajęciach plastycznych, komputerowych, językowych, kulturowo-geograficznych ich Rodzice mieli sposobność bliższego poznania i porozmawiania z  przyszłorocznymi wychowawcami klas pierwszych i pozostałymi pracownikami. Jak zawsze było bardzo ciekawie, kolorowo i dynamicznie, co zawdzięczamy m. in. uczennicom i uczniom klas sportowych i ich niezwykle widowiskowemu pokazowi umiejętności radzenia sobie z piłką. Nie zostaje mi zatem, nic innego jak tylko powiedzieć: „do zobaczenia, Drogie Przedszkolaki. Widzimy się 1 września w Szkole Podstawowej nr 377 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”.

D.D.