23 czerwca 2022

Zdobycie certyfikatu „Akademii Młodych Przyrodników” dla naszej szkoły i zakończenie projektu PTTK o/Mazowsze

Wreszcie wszystko stało się jasne: Szkoła Podstawowa nr 377 nie tylko zdobyła zaszczytne miano Akademii Młodych Przyrodników, ale również z 3 lokatą stanęła na podium wśród wszystkich szkół warszawskich biorących udział w Projekcie.

Ale może od początku…

W środę, 22 czerwca, reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w uroczystym podsumowaniu Projektu, rozdaniu certyfikatów i pucharów dla najbardziej aktywnych uczestników oraz odznak turystycznych dla uczniów-uczestników Akademii Młodego Przyrodnika w siedzibie ZG PTTK o/Mazowsze przy ul. Senatorskiej. I jak już wspomniałam, wyszliśmy stamtąd „bogatsi” o certyfikat dla naszej szkoły, puchar i woreczek odznak, które z kolei zostaną rozdane podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, czyli już w piątek.

Coś się kończy, coś się zaczyna… Nie spoczywamy na laurach i już szykujemy się do zadań kolejnego projektu PTTK, tym razem w ramach Akademii Nadwiślańskiej, który rusza już zaraz po zakończeniu wakacji. Zatem do zobaczenia we wrześniu!

A.K. i D.D.