18 września 2023

Rajd szkolnego koła turystycznego - reaktywacja

W sobotni ranek, 16 września, turyści z Trockiej wrócili po wakacyjnej przerwie na szlak. Wszak mieli "zaległy" rajd po Ursynowie w ramach kolejnej odsłony projektu "Skarpa Warszawska", który reszta uczestników zrealizowała już tydzień wcześniej kiedy to my świętowaliśmy jubileusz 40-lecia szkoły.

Tak, czy owak - co się odwlecze to... i tak wyjdzie świetnie! I tak właśnie się stało i w tym przypadku. Cała trasa na odcinku rektorat SGGW-zabytkowy kościół parafialny św. Katarzyny, 4,5 km, została z sukcesem pokonana; na wszystkie pytania odpowiedzi odnalezione, zaś bardzo piękne okoliczności przyrody i pogody sprawiły, że całość okazała się być nader przyjemną. Co zapewne można dostrzec na załączonej fotorelacji. A kolejny rajd w ramach projektu już za tydzień...

Dominika Dąbrowska