18 kwietnia 2023

Udział w zawodach organizowanych z okazji Dzielnicowych Dni Bezpieczeństwa

W dniu 18 kwietnia reprezentanci naszej szkoły z klas 8-mych, pod opieką Pana Macieja Zwierzchowskiego, wzięli udział w zawodach organizowanych z okazji Dzielnicowych Dni Bezpieczeństwa. Na terenie VIII Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Suwalskiej nasi uczniowie zgłębiali tajniki bezpieczeństwa w różnych dziedzinach, mieli okazję wykazać się swoją wiedzą zdobywaną na lekcjach EDB. Uczestniczyli w zajęciach prowadzonych m.in. przez Policję, Straż Miejską, Staż Pożarną, WOPR, GOPR, Legię Warszawa, instruktorów samoobrony i Kravmagi, Sanepid czy Izbę Celno-Skarbową. Natalia Krajewska Nikola Kozica Lena Ufnal Hubert Pilarski Franek Wielgo i Filip Wiśniewski wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa, wspaniale współpracowali w grupie, z dużym zainteresowaniem chłonęli wiedzę od prowadzących. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 275 i VIII Ogrodowi Jordanowskiemu za wspaniałą imprezę i liczymy na podobną za rok.

MZ