10 lutego 2023

"Poczuj się jak VIP" - wycieczka klasy 4a

W piątek 10 lutego  w ostatnim dniu przed feriami uczniowie klasy 4a wybrali się na wycieczkę, aby zwiedzić PGE Stadion Narodowy. Tytuł wycieczki brzmiał: „Poczuj się jak Vip”

Wybierając trasę "Poczuj się jak VIP" mogliśmy  zobaczyć najbardziej prestiżowe miejsca stadionu i zasiąść w najbardziej ekskluzywnych przestrzeniach areny, przeznaczonych dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów, a także kibiców. Poczuliśmy się jak goście VIP!

Pan przewodnik zapoznał nas z historią i ciekawostkami stadionu. Zwiedzając stadion mogliśmy zobaczyć miejsca do hydromasażu zawodników, szatnie z oryginalnymi koszulkami Reprezentacji Polski, a także sale w której znajdują się trofea oraz koszulki piłkarzy.

PGE Narodowy to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski, to także jedno z najbardziej luksusowych miejsc świata, w którym na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych wydarzeniach. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli zadowoleni z poznania stadionu od innej strony.

Zosia i Ola uczennice klasy 4a